Dětský den 2018

V neděli 3.6.2018 náš SDH ve spolupráci s Unií rodičů a za podpory města Železná Ruda a Dopravní zdravotnické služby Josefa Jaroše uspořádali další dětský den. Na děti čekalo 6 různých soutěží o hračky a sladkosti. Dále měly všechny děti zdarma točenou limonádu a od několika maminek výborné domácí dorty, buchty, koláčky atd… Svou techniku přivezla ukázat Horská Služba Špičák, Zdravotnická služba Plzeňského kraje – Železná Ruda, Hasiči NP Šumava, Městská Policie Železná Ruda, HZS Pk – PS Železná Ruda a JSDH Železná Ruda. Svým vystoupením děti překvapil kouzelník Artin a na závěr hasiči předvedli uhašení hořícího automobilu. Bohužel nemohl přiletět Johny s paraglidem a závěrečné stříkání jsme vzhledem k mrakům také zrušili, ale určitě si děti zážitek vynahradili při jízdě na koních. Děkuji všem, kteří se na dětském dnu podíleli a technickým službám města za postavení stanu a pódia.  Filip Brož

Napsat komentář