Statistika 2017

V uplynulém roce (2017) jsme se opět přehoupli přes sto výjezdů k mimořádným událostem, konkrétně 126, včetně dvou planých poplachů. Jednalo se o všechny možné typy událostí, od dopravních nehod, přes požáry, technické pomoci, úniky látek až po transporty pacientů pro ZZS a DZS.

 

Bohužel jsme se v uplynulém roce rozloučili se třemi našimi přáteli a členy: Marie Vlášková, Jiří Soukup a Jiří Krs

V minulém roce nám město Železná Ruda zakoupilo nový zásahový automobil Ford Ranger 3.2 4×4 předurčený pro zásahy u dopravních nehod, jelikož je postaven jako RZA. Využití ale najde i u dalších typů událostí, neboť obsahuje i vysokotlaké hasicí zařízení pro hašení požárů atd…

Obdrželi jsme také nový dopravní automobil VW Transporter T6 4motion spolufinancovaný z Evropských dotací, předurčený  prioritně pro evakuaci a transport osob.

Jako SDH jsme pořádali Kouzelný dětský den, stavění máje, zajišťovali občerstvení a ukázku zásahu při Železnorudských slavnostech a také uspořádali hasičský bál. Po 2 letech jsme opět pořádali krajskou soutěž ve vyprošťování osob u dopravních nehod.

Napsat komentář