DN 4.12.2017 – NA a OA Špičák – Hojsova Stráž

místo: silnice Špičák – Hojsova Stráž.

naše technika: RZA Ford, CAS20 Tatra Terrno

obsazení výjezdu: 1+1, 1+2

popis události: K dopravní nehodě nákladního s osobním automobilem jsme vyjeli na Špičák.

Na místě se nacházel osobní automobil, který se střetl s protijedoucím nákladním automobilem. Ten ve snaze vyhnout se kolizi najel až na svodidla o které si prorazil kolo. Při nehodě utrpěla řidička OA i řidič NA lehčí zranění. Byla provedena protipožární opatření a po dobu šetření nehody byla silnice uzavřena pro průjezd NA. Poté byl provoz umožněn kyvadlově, než byl NA odvezen odtahovým speciálem.

Během této události jsme vyjeli k odstranění spadlých stromů mezi Špičákem a Hamry. Při našem příjezdu zde již zpracovával spadlé stromy lesní dělník s LKT, kterému jsme asistovali a lehce pomohli.

Napsat komentář