17.6.2015 – Dopravní nehoda motorkáře – Nejvyšší bod

místo:  I27 – Javorná – Železná Ruda, Nejvyšší bod

naše technika:  RZA Nissan, CAS20 Tatra Terrno

obsazení výjezdu:   1+3, 1+4

popis události:  Naše jednotka vyjela k nehodě motorky u Nejvyššího bodu. Při příjezdu na místo zde zasahovala ZZS ŽR a HS Špičák. Ti pokračovali v resuscitaci řidiče, kterou zahájili svědci nehody. Naše jednotka provedla protipožární opatření, zajištění místa, asistovala zdravotníkům při resuscitaci a ve spolupráci s Policií ČR ŽR připravila místo pro přistání vrtulníku. Lékař, po více než půlhodinové resuscitaci, bohužel konstatovali smrt a proto se vrtulník LZS vrátil bez přistání. Na místě naše družstvo vyčkalo do vyšetření nehody a pomohlo s odstraněním havarovaného stroje a úkllidu místa nehody. Na místo se dostavila i jednotka HZS Kt a ISS NP Šumava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *